SYHT A.Ş.

Kimiz?

Öncelikle kıymetli zamanınızı ayırıp internet sitemizi ve bu sayfayı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sayfayı ziyaret ettiğiniz için anlıyoruz ki, hakkımızda daha çok bilgi edinmek istemektesiniz. Sizi hiç bekletmeden başlayalım. En kısa sürede kahve içmeye de bekleriz 😊.

Hizmet sektöründe var olabilmek ve kurumsal firmalarımızla uzun süreli iş birliği yapabilmek; sahip olduğumuz ve asla taviz vermeyeceğimiz değerlerimizle yakından ilişkili. En Temel Değerlerimizi sıralarsak;

Güven : Her daim güvendiğimiz kişilerle çalışmayı tercih ederiz. Bu mesele aslında hayat tarzımızı oluşturur. Güvenilir bireylerden oluşan bir ekip, bize ve dolayısıyla size çok şey katar.

Ulaşılabilirlik : Turizm sektörü 24saat yaşayan bir sektör. Seyahatlerinizde yaşadığınız her türlü sorunda bize telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Sorunu çözebilmek için var gücümüzle çalışıyor olacağız.

Samimiyet : Uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz firmalarımızla iş ilişkilerimizde yakaladığımız ve önem verdiğimiz bir diğer değerimiz. Samimi insanlar olarak, bu değerdeki insanlarla iş birliği yapmak iş yaşamımızı dolayısıyla hayatımızı zenginleştirir, renkli kılar.

Hızlı Hizmet : Tarafımıza ulaşan tüm taleplerde, maksimum hızla çalışmak ve sizlere en hızlı şekilde dönüş yapabilmek bizi diğer acentalardan farklı kılar.

Minimum Hata Prensibi: Tüm hizmetlerimizde minimum hata ile çalışmak ekip olarak temel değerlerimizden. Aslında herkesle ve her şirketle çalışmak gibi bir hedefimiz yok.

Hedefimiz; değerlerimizle örtüşen, güvenilir insanlardan oluşan güvenilir şirketlerle uzun yıllar iş birliği yapabilmek. Bizlerle iş birliği yapmak isterseniz bir telefon açmanız ya da kısa bir e-posta göndermeniz yeterli…

About Image